LOOK ALIVE, SUNSHINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOOK ALIVE, SUNSHINE


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sarah Burkhart

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sarah Burkhart

Sarah Burkhart


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Aug. 14.

Sarah Burkhart Empty
TémanyitásTárgy: Sarah Burkhart   Sarah Burkhart I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 2:31 am

SARAH LILIANA BURKHART

Sarah Burkhart 002
SZÜLETTEM KALIFORNIA-BAN, BAKERSFIELD VÁROSÁBAN, 1994. AUGUSZTUS 11 – ÉN. A NEVEM SARAH BURKHART, ÉS ELISMEREM, HOGY EMBERÖLÉS VÁDJÁBAN BŰNÖS VAGYOK.


Hány éve is történt? Pontosan két éve, nyáron, július 15-én. Mini, az akkori legjobb barátnőm akkor nálunk lakott, mivel elege volt a szüleiből, én meg úgy döntöttem, hogy hozzánk költözhet. Ígyy mostmár négyen lettünk, én, Mini, az anyám és a bátyám. 10-kor volt takarodó, és amíg anyám le nem feküdt, úgy tettünk, mintha aludnánk. Éjfél lehetett, bulizni akartunk, így kimásztunk az ablakon. Hülye kis 14 éves voltam, nem tudtam, hogy mit csináljak, belemásztam a rosszba. A suliban az volt a menő, ha picsaszoknyában rázod a segged a fiúknak. Nem voltam menő lány, ellenben Mini-vel. Végül mégis legjobb barátnők lettünk, és én is ugyanolyan fenékrázós csaj lettem, mint ő. Szóval bulizni akartunk, vagy csak ő akart, én meg a menősége miatt elkísértem. Együtt jártuk a belvárost, loptunk, ittunk, cigiztünk. Összefutottunk a fiúkkal, akik 2-3 évvel idősebbek voltak nálunk. Ránk másztak, vagy mi rájuk, nem lényeges. Akkor csókolóztam először, és majdnem el is vesztettem a szüzességemet, az akkori pasimmal, akit természetesen Mini szerzett nekem. Négyesben mentünk tovább, Mini, én és a fiúink. Akkor lett megcsináltatva a nyelv és a köldök piercingem. Fájt, de megérte. Nem tudom hogyan kerültünk mi oda, de Ryan - az akkori pasim - bevitt minket egy házba. Tudtam, hogy nem az övé, sőt semelyikünké. Betörtünk. Úgy tűnt, nincs otthon senki, külön-külön szobába vonultunk, ott Ryan teljesen rám mászott, de én még nem voltam felkészülve. Nem is szerettem őt. Rosszak voltunk, Mini nem volt rám túl jó hatással. Ellöktem magamtól a fiút, és akkor láttuk meg a ház tulajdonosát. Az ajtóban állt, nézett minket és mosolygott. Komolyan szerintem pedofil volt, vagy nem tudom, de... Esküszöm fogalmam sincs, hogy hogyan történt, de Ryan nekiesett, üvöltött vele. Nem ijedtem meg, póló nélkül, melltartóban odasétáltam hozzájuk. Közben Mini és a pasija is kifáradtak, kicsit leizzadva. Csak röhögtek, aztán valahogy már a pasit ütöttük. Én akartam elvégezni az utolsó simításokat, én akartam őt megölni. De néhány részlet kiesett, mintha valaki más irányított volna akkor. De tudod mit? Egyáltalán nem bánom. Mikor egy vázát eltörtem és az egyik kis darabkájával megvágram a torkát és az arcát. Jó érzés volt, élveztem. Mikor a pasi már alig élt, röhögve odasétáltam Ryan-hez, megcsókoltam, és röhögve mentünk vissza a szobába.Ő még egy utolsót rugott a pasiba aztán jól megdugott. Nem fájt, végig röhögtem, nyögtem. De nem szerettem őt, csupán egy pasi volt, akivel először szexeltem és smároltam, mindössze egy éjszaka alatt.

Természetesen mi hamar eltűntünk a helyszínről, minket senki nem vett észre. Viszont Mini újlenyomatát megtalálták a váza darabkáin, fogalmam sincs, hogy került oda. Így őt lecsukták. Nem volt bűntudatom, nem is szerettem azt a kis ribancot. Egyszer meglátogattam, és megfenyegetett, hogy beköp, én meg szartam rá. Végül megtette, fél év után beköpött, találtak bizonyítékot rá, így most itt vagyok. Egy szobában egy erőszakos ribanccal, akivel valahogy nagyon is jóban lettünk. Jó itt az élet, anyám és a bátyám naponta jönnek meglátogatni. Mini próbált rávenni, hogy mondjam meg azt, hogy ő végülis ártatlan, mert én öltem meg. De nem tettem. Szenvedjen csak az a kis picsa. Akárki akármit mondd, nekem bejön ez a hely, már csak be kell csempészni valami alkoholt és cigit. Na akkor lenne igazán jó nekem ez a hely. A sulival sosem volt gondom, szóval itt is majdnem kitűnő tanuló vagyok. Mit kellene még mondanom? Nem tudom. Talán ennyi elég is volt, biztos lehet benne, hogy még találkozunk.

SARAH ?! – NEM OLYAN MESSZE VAGYOK A 18-TÓL – 2 ÉS FÉL ÉV – MILA KUNIS

BREE @ CAUTION 2.0
Vissza az elejére Go down
Arnie Holland

Arnie Holland


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2011. Aug. 14.

Sarah Burkhart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarah Burkhart   Sarah Burkhart I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 6:53 am


ELFOGADVA


Ó, Sarah, hát anyukád nem mondta, hogy nem illik más embereket kinyírni? Egyébként légy erős, Mini nem is ártatlan, jogosan raboskodik a kis picsa, de te is, szóval üdv itt az SNI-ben. Remélem kezdenek veled valamit, mert ha már az illemnél járunk, az se éppen édes dolog, hogy cigit és alkoholt akarsz becsempésztetni. Ejnye-bejnye - de ki vagyok én, hogy megakadályozzalak? Szóval nyomás a játéktér, foglalj avatart meg minden. : DD

UI: volt pár helyesírási hibád, ezekre majd figyelj azért, jó?

Vissza az elejére Go down
 
Sarah Burkhart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LOOK ALIVE, SUNSHINE :: LOOK ALIVE, SUNSHINE :: - - IDE KÜLDD AZ ELŐTÖRTÉNETED-
Ugrás: