LOOK ALIVE, SUNSHINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOOK ALIVE, SUNSHINE


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jack Oldman

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jack Oldman

Jack Oldman


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Aug. 15.

Jack Oldman Empty
TémanyitásTárgy: Jack Oldman   Jack Oldman I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 4:31 am

Jack Oldman

Jack Oldman 1245917521_1024x768_ryan-reynolds-images_www.kepfeltoltes.hu_
SZÜLETTEM Kalifornia -BAN, Los Angeles VÁROSÁBAN, 1992, December 3. – ÁN. A NEVEM Jack Oldman , ÉS ELISMEREM, HOGY Többszörös emberölés és rablás VÁDJÁBAN BŰNÖS VAGYOK.


Mi a faszt érdekel téged, hogy miért is kerültem ide? Mindent leírtak rólam, nem? Értem, hát legyen, akkor kezdem az elején. Gondolom érdekel az is, hogy miért is lettem ilyen? Nem bonyolult az ügy, az apám egy faszkalap katona volt. Hősnek tekintette Rambot és Rocky, gondolhatod akkor milyen életem is volt. Kis maki voltam, és már egy kurva katonai suliba küldött. Nem mondom, jó dolog újoncnak lenni, téged szívatnak, vernek, és amikor sírva közlöd az apáddal akkor megver, mert szégyent hozol rá. Így mentek a napjaim, vert az alkoholista apám, és a suliban is, bár ott csak egy darabig. Ja tényleg, az anyám. Meghalt amikor erre a Világnak nevezet szarkupacra szart engem. De eltértem a tárgytól, tehát miért is vagyok itt? Megmondom neked, kibasztak a suliból, naná, hogy otthon várt rám a verés. Csak szegény fater elszámolta magát. Nem voltam már az a kis takony, akit lehetett verni. Már 14 voltam, de fizikailag fejlettebb. Miért? Mert untam, hogy vertek, ezért edzésbe kezdtem, szedtem minden szart és meg lett az eredménye is. Na, de a lényeg, hazamentem és várt rám a verés. Csakhogy, visszaütöttem egyszer és még egyszer, a végén minden ködös lett. Amikor magamhoz tértem láttam, hogy megszaladt a kezem, és agyonvertem az öregemet. Hiába rázod a majom fejedet. Élveztem, boldog voltam, nem volt senki aki parancsolgasson. Összeszedtem a pénzt és pár értéktárgyat, bebasztam a zaciba és irány a szabadság. Csak hamar a seggére vertem a pénznek, dolgozni nem akartam, ezért a maradék pénzemből feketén vettem egy pisztolyt, töltényt, és mars az első közeli boltba. Ma is röhögnöm kell a pultoson, az arca, amikor látta, hogy mi van a kezemben. Alig akarta elhinni, hogy egy 15 éves akarja kirabolni. De csak sikerült meggyőznöm. Megkaptam a pénzt, és utána lelőttem. Miért? Azt kérdezed miért? Miért ne? Én meg ezt kérdezem. Egy emberrel több vagy kevesebb? Nem mindegy? De. A dolgok követték egymást, ha pénz kellet raboltam és öltem. A kedvencem az utolsó volt, egy csinos kis csaj, záróra a boltban, bementem, és nem elégedtem meg a pénzel és a megölésével, előtte szépen megkeféltem. Élvezte a kis kurva, gondolom azt hitte, nem fogom megölni. Nos, tévedett, ahogy belelőttem magamat, utána a fejébe is lőttem egyet. Sajnos túl sokáig elégíttetem a vágyaimat. Kijöttek a zsaruk, az elsőnek szétlőttem a buzi fejét. Utána egy kis tűzharc után kaptam egyet a vállamba. Sajnos fel kellet adnom a dolgot. Nagyot néztek, amikor egy 16 éves srác volt az akit lelőttek. (Azóta is járnak a nyakamra az olyanok mint Te, akit az érdekel miért is vagyok ilyen.) Ellkaptak és bebasztak ide. Itt meg mi van velem? Semmi, elvagyok, nem keresem nagyon mások társaságát, ha akarnak valamit megkeresnek. A csajok nem rosszak, mind faszra termetek, majd szüretelek is néhányat, ha lesz kedvem. Azt kérdezed mi lesz ezek után? Leszarom, hogy mi lesz, többszörös életfogytiglanit kaptam. Mivel nem vagyok még nagykorú így nem lehetett kivégezni, helyette a börtönben fogok megrohadni. Legalábbis egy darabig bent leszek, elhiheted nekem, kifogok jutni, és akkor folytatom amit elkezdtem. Megbántam-e valamit? Nem, nem mondanám, nem sajnáltam senkit akit megöltem. Nagyjából olyan 10 embert, vagy többet? Nem számoltam egy idő után, ha tehetném nem csinálnék semmit máshogyan. Jó az életem úgy ahogyan van. Milyen embernek tartom magamat? Ha eltekintünk attól, amit csináltam, szerintem normális, egy átlagos srác vagyok, aki szeretet piálni és cigizni, lázadok a rendszer ellen, itt is. Mit tehetnek velem? Büntetés, úgy már. Most pedig mehetsz a kurva anyádba.

Jack– Több mint 18 – Kb 2 év–Ryan Reynolds

BREE @ CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down
Arnie Holland

Arnie Holland


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2011. Aug. 14.

Jack Oldman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack Oldman   Jack Oldman I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 7:07 am


ELFOGADVA


Na te Jack, gázos egy alak vagy, mit ne mondjak... Biztos, hogy jó helyre zártak be? Egy diliház nem lenne jobb? Na nem baj, én csipázom ám az őrülteket (igen, szerintem őrült vagy, haha), szóval annyit mondok, üdv közöttünk. Többet meg nem is merek, mert... asszem az olvasottak után én egy puhapöcs vagyok, és most nem tudom, miért is magamról írok, hiszen ez a te ET-d, nem? A te ET-d, ami most már el is van fogadva, Sunshine. Rohanj, repülj, légy szabad - egy avatar foglalás után. Wink

Vissza az elejére Go down
 
Jack Oldman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LOOK ALIVE, SUNSHINE :: LOOK ALIVE, SUNSHINE :: - - IDE KÜLDD AZ ELŐTÖRTÉNETED-
Ugrás: