LOOK ALIVE, SUNSHINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOOK ALIVE, SUNSHINE


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sophia Dalton

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sophia Dalton

Sophia Dalton


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 26.

Sophia Dalton Empty
TémanyitásTárgy: Sophia Dalton   Sophia Dalton I_icon_minitimePént. Aug. 26, 2011 10:48 am

Sophia Dalton

Sophia Dalton ZZ08FC5655_www.kepfeltoltes.hu_
SZÜLETTEM KALIFORNA-BAN, LOS ANGELES VÁROSÁBAN, 1991.05.21 – ÁN. A NEVEM SOPHIA DALTON, ÉS ELISMEREM, HOGY GYILKOSSÁG VÁDJÁBAN BŰNÖS VAGYOK.


A nevem Sophia Dalton.
17 éves koromban ítéltek el emberölés alapos gyanúja miatt.


Emlékszel arra a lányra aki az iskolában a középső sorban az ablak mellett ült? Soha nem szólították felelni, soha nem kérdeztek tőle semmit gyakorlatilag olyan volt mintha nem is létezett volna. Tudod az a lány akit a gimnáziumban eltöltött 2. Éved után sikerült bejelölnöd a közösségi oldalon mert egészen addig azt sem tudtad mi a neve , de nem is érdekelt. Na az a lány voltam Én.

13 éves voltam amikor először megdugtak. Egy 17 éves srác, fekete hajjal, égkék szemekkel. Bolondultak érte a lányok. A legjobb barátom volt. Másokkal nem foglalkozott, csak a haverjaival. A lányokra rá sem nézett, rajtam kívül. 13 éves voltam amikor először elvitt bulizni. Akkor ittam először alkoholt és egy kis narancsos vodka miatt eléggé lazán vettem a dolgokat. Bevitt a szórakozóhely mosdójába és ott történt meg a dolog.

Noa rá tudott venni mindenre. Szószerint mindenre. Drog kellett neki? Szereztem. Dugni akart? Adtam magam. Tőlem megkapott mindent ami kellhetett neki , de ez a dolog fordítva is igaz volt.

Egyszer elkapták a rendőrök mert drogot adott el az egyik ismerősének. Végülis elég hamar szabadlábra helyezték, de akkor valami megváltozott benne.
A rendőr aki lecsukta az apám volt.

Odaálltam az ágya mellé.
-Tedd meg…-suttogta a fülemben miközben a kezei a derekamra csúsztak.
-Nem merem…-sóhajtottam csendesen könyben ázó szemekkel miközben erősen markoltam a fegyvert… remegtek a kezeim. Az egyik keze lassan becsúszott a bugyimba és simogatni kezdett. Halkan felnyögtem miközben lehunytam egy pillanatra a szemeimet.
-Gyerünk… értem…-suttogta a fülembe. Szorosan mögöttem állt.
-TEDD MEG!-hördült fel és én megijedtem és meghúztam a ravaszt. A hirtelen csattanástól jobban megijedtem mint attól, hogy az apám vére az arcomra fröccsent. Az anyám sikoltását hallottam és reflex szerűen felé emeltem a fegyvert. Már csak fél kézzel fogtam és lazán oldalra volt döntve a kezemben mintha már természetes lenne, hogy a kezemben van. Még egy csattanás és a sikoltozás is abba maradt.
-Jó kislány…-Noa hangja elégedetten csengett. Felé fordultam és hagytam, hogy ledugja a torkomon a nyelvét. Akkor még egyszer megfektetett és amikor kiértek a rendőrök elküldtem őt. Csak engem kaptak el. Őt nem is keresték.

Először nem a SNI-be küldtek. Máshol kezdődött börtöni karrierem. Az állami börtönbe kerültem ahol vagy megerősödsz vagy bedarálnak. Ott tanultam meg bánni a pengékkel. Kicsik és praktikusak. Könnyen el lehet velük vágni az artériákat. Onnan kerültem át a SNI-be lassan 2 éve.


16– 2-3 év – MEGAN FOX

BREE @ CAUTION 2.0
Vissza az elejére Go down
Arnie Holland

Arnie Holland


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2011. Aug. 14.

Sophia Dalton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophia Dalton   Sophia Dalton I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 12:47 am


ELFOGADVA


Hú hallod, kicsit olyan vagy, mint a Linkin Park-nak a Numb klipjében az a csajszi. Vagyis nekem ő ugrott be, egyébként meg hűűűű, na így kell megírni egy ET-t. Gratuláció hozzá, csak így mellékesen megjegyzem, hogy a helyesírásod majd csekkold le. Oké? Na, akkor oké, mennyééé jáááccánííí és avit foglalni. ^^
Vissza az elejére Go down
 
Sophia Dalton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LOOK ALIVE, SUNSHINE :: LOOK ALIVE, SUNSHINE :: - - IDE KÜLDD AZ ELŐTÖRTÉNETED-
Ugrás: