LOOK ALIVE, SUNSHINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOOK ALIVE, SUNSHINE


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Elisabeth McQueen

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elisabeth McQueen

Elisabeth McQueen


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Aug. 27.
Tartózkodási hely : SNI(munka miatt)

Elisabeth McQueen Empty
TémanyitásTárgy: Elisabeth McQueen   Elisabeth McQueen I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 7:56 pm

Elisabeth McQueen

Elisabeth McQueen ZZ1C1173D3_www.kepfeltoltes.hu_
SZERVUSZ! Elisabeth McQueen-NEK HÍVNAK, 25 ÉVES VAGYOK ÉS, HA ÉPPEN KÍVÁNCSI VAGY RÁ, New YorkBAN ÉLEK. AMÚGY MEG Író VAGYOK.


Elisabeth McQueen.
Foglalkozás: Író
Született: 25 évvel ezelőtt.

Eddig újságíróként dolgoztam a Times-nál és a főnököm adott egy megbízást, hogy írják valami hosszabbat, valami izgalmasat amit esetleg könyv formájában is ki lehetne adni. 1 hónapon keresztül nem találtam meg azt a témát amire a főnököm gondolhatott és a szülinapomon betoppant hozzám édesapám bátyja. Ajándékot hozott nekem. Kiderült, hogy Ő az egyik fegyőr a SNI-ben. Ezüst tálcán kínálkozott a lehetőség. Megadta az igazgató számát és pár telefonnal el tudtam intézni, hogy beengedjenek. Charlie bácsi elvitt magával. Még aznap összecsomagoltam és együtt mentünk a nevelő intézethez. A kapuban szétváltak útjaink mivel neki mennie kellett dolgozni nekem meg beszélnem kellett az igazgatóval. Azt mondta, hogy ad mellém egy őrt aki majd vigyáz rám, hogy ne kerülhessek bajba mert nem biztos, hogy örülni fognak a fiatalok egy írónak. Végülis nem lett baj. Az Őr mindig ott maradt 20 méteren belül, de nem bántottak, nem szóltak be. Valahogy elfogadottá vált a jelenlétem. Élvezem ezt a munkát annak ellenére, hogy apám nem helyesli. Félt. Egészen kiskorom óta elég kemény nevelésben volt részem. Házasságig nincs szex ez volt az egyik alapelve amit még mindig tartok. Káromkodás? Megőrültél? Soha eszembe sem jutott.
Összebarátkoztam egy itteni lánnyal. Jenny 20 évet kapott gyilkosságért. Megölte az apját aki meg akarta erőszakolni. Soha nem bánt meg semmit. Hihetetlen lelki béke uralkodik rajta és teljesen beletörődött mindenbe. Ezt azért csodálom benne. Nem sok hisztit látok itt. A lányok egészen jól viselik a bezártságot és a fiúk is. Bár már hallottam pár rémtörténetet a beavatásokról, hogy min mennek keresztül az újak. Alig egy hete vagyok itt és a könyv alakulgat. Kicsit jobban meg kell ismernem a közeget, hogy pontos képet tudjak majd festeni róluk a könyvem lapjaim.
Itt a SNI-ben kaptam egy szobát. Azon a részen ahova rab már nem mehet be. Azt hiszem az őrök folyosójának végén van.
Viszlát a SNI-ben.


16 – évek – Amanda Seyfried

BREE @ CAUTION 2.0
Vissza az elejére Go down
Arnie Holland

Arnie Holland


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2011. Aug. 14.

Elisabeth McQueen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth McQueen   Elisabeth McQueen I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 3:49 am


ELFOGADVA


Ó, hát keblemre írótársam *-* Ha Faith végre hajlandó lesz elbírálni az én ET-m, nekünk mindenképpen játszanunk kell, mert csak. És még soha életemben nem láttam 25 éves szüzet, de ebbe inkább most ne menjünk bele. Légy üdvözölve, csillagvirágom és irány játszani sok-sok-sokat. : D s foglalj avatart is : D

Vissza az elejére Go down
Elisabeth McQueen

Elisabeth McQueen


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Aug. 27.
Tartózkodási hely : SNI(munka miatt)

Elisabeth McQueen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth McQueen   Elisabeth McQueen I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 3:57 am

Hm. Kellemes fogadtatást Very Happy
A közös játék ellen nincsen kifogásom Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elisabeth McQueen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth McQueen   Elisabeth McQueen I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elisabeth McQueen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LOOK ALIVE, SUNSHINE :: LOOK ALIVE, SUNSHINE :: - - IDE KÜLDD AZ ELŐTÖRTÉNETED-
Ugrás: