LOOK ALIVE, SUNSHINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOOK ALIVE, SUNSHINE


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 01 - VEZETŐSÉGI BEJELENTÉSEK

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 27
Join date : 2011. Aug. 11.

01 - VEZETŐSÉGI BEJELENTÉSEK Empty
TémanyitásTárgy: 01 - VEZETŐSÉGI BEJELENTÉSEK   01 - VEZETŐSÉGI BEJELENTÉSEK I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 3:53 am

IDE JÖNNEK MINDENFÉLE HÍREK, KIZÁRÓLAG A VEZETŐSÉGTŐL. OLVASSÁTOK BOLDOGAN, VAGY AHOGY JÖN. MINDENKINEK KÖTELEZŐ OLVASMÁNYOK
Vissza az elejére Go down
https://look-alive-sunshine.hungarianforum.com
Arnie Holland

Arnie Holland


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2011. Aug. 14.

01 - VEZETŐSÉGI BEJELENTÉSEK Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01 - VEZETŐSÉGI BEJELENTÉSEK   01 - VEZETŐSÉGI BEJELENTÉSEK I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 7:37 pm


LOOK ALIVE, SUNSHINE


Képzeljétek csak szépen el: KINYITOTTUNK!!!!! Én meg gondoltam, hivatalos formába öntöm, mert nálam ez így szokás. Tehát tegnap délután felé megkezdtük működésünk, és azóta sem hagytuk abba, ami akárhogy is nézzük, tök szuper dolog.
Várunk mindenkit sok-sok-sok szeretettel hozzánk játszani, szóval nyugodtan szóljatok ismerősöknek, barátoknak, családnak hogy jöjjenek. Ilyen-olyan módosításokra még lehet számítani, de nem kell félni, egyik sem végzetes, halálos meg blabla...
Szóval most így első körben ennyi lettem volna. Sok jó szórakozást! : D

Vissza az elejére Go down
Arnie Holland

Arnie Holland


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2011. Aug. 14.

01 - VEZETŐSÉGI BEJELENTÉSEK Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01 - VEZETŐSÉGI BEJELENTÉSEK   01 - VEZETŐSÉGI BEJELENTÉSEK I_icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 2:43 am


HELP ME OUT >.<


Belegondolt bárki, hogy több, mint két hetesek vagyunk? Szupcsi, mi?
Amúgy nem, egyáltalán nem erről akarok most beszélni. Szükségem lenne kettő, azaz kettő önként jelentkezőre, aki lenne olyan atom cuki, hogy besegít a fórumvezetőségi melókban.
Ez miből is állna? Főként az előtörténetek bírálásáról és társoldalak vadászgatásáról lenne szó. Minden mást azt hiszem, tudok vállalni, csak így a suli idő közeledtével, nem tudom, hogy és hol fog állni piciny kobakom és gondolom, nem lenne valami király dolog, ha hagynálak titeket a francba rohadni? Na ugye. : D Szóval várok két jelentkezőt, lelkeseket és lehetőleg értsenek valamit a fórumszerver irányításához.
Köszi előre is! Ja és jó lenne, ha üzenetben írnál nekem egy rövidebb bemutatkozást is. Örülnék neki. : D

huhú, jelentem, egy tag már meg is vala *-* xD

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





01 - VEZETŐSÉGI BEJELENTÉSEK Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01 - VEZETŐSÉGI BEJELENTÉSEK   01 - VEZETŐSÉGI BEJELENTÉSEK I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
01 - VEZETŐSÉGI BEJELENTÉSEK
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 02 - FELHASZNÁLÓI BEJELENTÉSEK

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LOOK ALIVE, SUNSHINE :: 109 IN THE SKY :: - - HÍRPORTÁL-
Ugrás: