LOOK ALIVE, SUNSHINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOOK ALIVE, SUNSHINE


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rhys Montana

Rhys Montana


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Aug. 27.
Tartózkodási hely : in your mother

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Empty
TémanyitásTárgy: Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója   Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 3:29 am

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Nick-3-nicholas-hoult-9121815-100-100 Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Megan-3-megan-fox-13523755-100-100_www.kepfeltoltes.hu_ Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Nick-3-nicholas-hoult-9121815-100-100
-- Egy torz vigyor a tükörben, a dühtől nem látok,
egy vulkán készül kitörni és a kürtőben állok... --

-Pszt! Kuss már, ökrök! Ha meghallja, baszhatjuk. - jelentette ki Curtis és szinte pisikedve haladt az ágyban fekvő Nelson felé. Sosem jártam kollégiumba vagy más olyan helyre, ahol többen egy szobába lennénk zárva, ezért az elején még furcsa is volt, hogy például zuhanyozni sem akkor megyek, mikor akarok. Szinte meg kell verekedni azért, hogy előbb tusolhass a másiknál, van hogy fogadásokat is kötünk rá. Nagy baromságnak hangozhat, de csak egyszer próbálják és megtudnák, hogy még szarabb minden, mint ahogy állítják. Az újoncokat kikészítik, míg nem az őrület határáig jutnak és egy külön szobába zárják őket. Az a legjobb. Én is voltam ám friss hús, de bírtam a strapát. Belehugyoztak a vizembe, a kaját a nyakamba borították, beleszartak a cipőmbe, szóval...azt hiszem ennek a srácnak egy szava sem lehet. Az eddigi "próbák" semmik ahhoz képest, amit majd még ki kell állnia. Eszemben sincs segíteni, az ilyen baromságokban nem vagyok hajlandó részt venni bennük. Nem azért, mert sajnálom szegény kölyköt, csak nem izgat milyen sorsa lesz vagy van éppen. Valószínűleg ő csinálta a balhét ott, ahonnan jött és valószínűleg okkal került be ide. Akkor meg? Curtis seggét az alvó Nelson orra alá tolta, vigyázva, nehogy felébressze, végül hatalmasat fingott az arcába. A srácok röhögésben törtek ki, Nelson pedig zsörtölődve, részben pedig fintorogva kelt fel. Orra előtt legyezni kezdett, hátha a szag másfelé száll, de nem. Az bizony a bezárt szoba légkörében állt még jó sokáig, de én megunva a hülyeségeiket, felálltam és az ajtó felé indulta.
-Montana, hova készülsz? - kérdezte Curtis. Amolyan falkavezérféle volt ő, senki nem mert visszaszólni neki vagy engedetlen lenni, még akkor sem ha az előző börtönben a legkeményebb alaknak számítottál. Az egyedüli voltam, akiről tudták, hogy leszarom mit mond ez a kopasz izompacsirta.
-Csak kiszellőztetem a fejem. Elég gázos a helyet idebenn. - forgattam szemeimet, mire újra csak röhögni kezdtek és minden figyelem az újoncra terelődött, én pedig így simán kitudtam surranni a szobából. Az épületben még rengeteg szoba volt, ahol rengeteg srác lakott, de igazából egyikkel sem voltam jóban. Nem barátkozni jöttem, akkor meg minek jó pofizzak bárkivel is? Kefélek pár csajjal, ellézengem ezt a pár évet, aztán szevasz SNI, vissza se nézek majd. Az itteni tanárok úgy csinálnak, mintha olyan hű, de jó sorsunk lenne, amiért ide kerültünk. Kapja be mind, csak egyszer próbálnák ki. Igaz, magam alá vágtam a fát a drogozással meg azzal, hogy kicsináltam a csajszit, de ha jól esett, miért ne tettem volna?
Utam egyenesen a lányépületbe vezetett. Mint mondtam, dugás nélkül itt nem tudnék meglenni és muszáj volt valakit kerítenem. A legtöbb csajnál még cigi is van, szóval ha sikerül valamelyiknél bevágódnom, akkor jó vagyok. Az egyetlen gondom velük, hogy sokuknak olyan mocskos szája van, hogy bármelyik hapsi megirigyelhetné. A trágár szavak csak úgy ömlenek belőlük és igen, szerintem a srácoknak sokkal inkább jól áll a káromkodás, mint a nőknek. Végül is nem izgat, de...mindenesetre jobb, ha kussban maradnak. Szinte osonnom kellett, nehogy észrevegyenek, mert nekünk bizony meg volt tiltva az átjárkálás. Ennek ellenére mindig megszegtük ezt a szabályt, engem például egyszer sem kaptak még rajta, hogy ott tartózkodom. Felsétálva a lépcsőn, már nyugodtabban szedtem a levegőt és leültem a legutolsó, a legfelső fokon, hogy kifújjam magam. Fejemet a falnak döntöttem és végig néztem a folyosón, ahol egy árva lélek sem volt. Semmi gond, ki mondta, hogy nem ismerem a kopogást?

Tag: SOPHIA DALTON -- Notes: REMÉLEM MEGFELEL -- Words: 530 -- Outfit: FARMER ÉS EGY FEKETE PÓLÓ
Vissza az elejére Go down
Sophia Dalton

Sophia Dalton


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 26.

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója   Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 3:57 am

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója 1-1


Melegem volt, pisilnem kellett ráadásul nem bírtam aludni mert az egyik szobatársam horkolt, a másik motyorgott a harmadikkal meg csakis annyi bajom volt, hogy volt egy órája ami ilyenkor este kibaszottul hangosan kattogott. Egy darabig még vergődtem az ágyamban , de aztán elegem lett röpke 10 perc alatt. Alig bírtam megmaradni a bőrömben. Soha nem mondtam, hogy könnyű eset vagyok plána ilyenkor ha már pár napja elmúlt a női bajom. Lassan felültem és odébb löktem a takarómat. Lassan felálltam és a szekrényhez léptem. Felvettem egy shortot, hogy ne tangában és egyszál topban menjek ki a folyosóra. Az ajtóban megálltam , hogy még egy kicsit hallgathassam a szinfóniát. Natalie jó nagyot horkantott amolyan záróakkordként majd elcsitult és fordult egyet. Kicsit elgondolkoztam azon, hogy visszafeküdjek-e aludni. A motyorgás is abbamaradt. Lehet, hogy mégiscsak el fogom őket viselni ma este. Amint leültem az ágyam szélére Jessica elkezdett a kék madárkáról szövegelni, hogy elrepült és hogy utána repül meg hogy szereti a bablevest. A hirtelen dumálástól Natalie újra horkolni kezdett, azt azért jelezném, hogy ritmust váltott és a hangerőt is fokozta. Közben meg TIK-TAK-TIK-TAK. Halkan felnyögtem és Abbie-hez léptem. Elvettem a kis műanyag órát az éjjeliszekrényéről és kiszedtem belőle az elemeket. A kis energiaforrásokat eldugtam a szekrényembe. Ki tudja lehet, hogy még szükségem lesz rájuk. Kicsit gondolkoztam, hogy a horkolással meg a dumálással mit is lehetne kezdeni, de rájöttem, hogy ha azokat el tudnám intézni még mindig meleg lenne és a mosdóba is el kell mennem. Bementem a fürdőszobánkba és legalább még egy negatív dologtól meg tudtam szabadulni. Lassan az ajtóhoz léptem és lenyomtam a kilincset. A folyosón már kellemesebb volt a hőmérséklet. Halkan becsuktam magam után az ajtót. Még papucsot sem vettem fel csak így lazán kisétáltam. Nem tartottam valószínűnek, hogy ilyenkor bárkivel összefuthatok. Egy halk szusszanást hallottam és majdnem szívrohamot kaptam. Azt hittem megint valami őr mászkál és most magyarázkodhatok majd, hogy mit keresek ilyenkor kint a folyosón. A falhoz lapultam és csak ekkor vettem észre a lépcsőnél üldögélő srácot. Gondolom nem csak rosszat álmodott és átszaladt a lányokhoz , hátha valamelyiket szólíthatja mamának.
Egy mosoly jelent meg az arcomon miközben megindultam felé. Lehet, hogy jobb lesz az estém mint hittem. Bár kitudja, lehet, hogy nincsen rendben a tesztoszteron szintje a srácnak és akkor nem nagyon fog elszórakoztatni. Bár szerintem nem lesz probléma. Amikor közelebb értem hozzá már ismerősebb volt. Láttam már párszor és egy két lány mesélt már róla, hogy ellátta az igényeiket. Nekem eddig még őt nem sikerült közelebbről megismernem de hát úgy tűnik, hogy itt a nagy alkalom. Az utolsó lépcsőfokon ült a hátát a falnak támasztva és a folyosót nézte így minden bizonnyal kiszúrta, hogy itt vagyok.
Vissza az elejére Go down
Rhys Montana

Rhys Montana


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Aug. 27.
Tartózkodási hely : in your mother

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója   Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 4:26 am

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Nick-3-nicholas-hoult-9121815-100-100 Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Megan-3-megan-fox-13523755-100-100_www.kepfeltoltes.hu_ Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Nick-3-nicholas-hoult-9121815-100-100
-- Egy torz vigyor a tükörben, a dühtől nem látok,
egy vulkán készül kitörni és a kürtőben állok... --

A helyzet elég kilátástalan volt, tehát nagy valószínűséggel az esti kufircolás elmarad. Utáltam, mikor ilyen unalmas napjaim vannak, mert ebben a zárdában aztán semmit nem lehet csinálni. A semmit, értsék szó szerint. Nincs net, nincs mobil, sőt még levelezni is tilos. Mi a jó büdös francot kellene akkor csinálnunkk? Az egyetlen jó és nagyjából hasznos dolog az a dugás, jelenleg viszont az is meg van vonva tőlem. Hogy a jó büdös anyjukat basznák seggbe. Idegesen felhorkantam, közben pedig szememmel a körülöttem lévő helyiséget pásztáztam. Gyakran jártam ide, főleg, mikor nincs semmi teendőm. A lányok általában szívélyes fogadtatásban részesítenek és sokukat az sem zavarja, ha csak egy éjszakára kellenek. Igen, lotyó az összes és csak arra jók, hogy eleget tegyenek az igényeimnek, na meg természetesen ez fordítva is igaz. Eddig még nem panaszkodtak a "munkámra", szóval csak tudhatok valamit. Megfordulva egy lányt, pontosabban fogalmazva már inkább NŐT pillantottam meg, aki épp felém tartott. Sejtelmesen somolyogva jött egyre közelebb, ebből azt szűrtem le, hogy talán már láttuk egymást. Viszont nekem sem a melle, sem az arca nem derengett. Ezek szerint nem volt még dolgom vele, de úgy néz ki ennek is eljött az ideje. Tüzetesebben megvizsgáltam tetőtől talpig, de még mindig semmi. Abszolút idegen számomra még a tekintete is. Felálltam a lépcsőről, mert nehogy már majd ő nézzen le rám. Azt utálom. Összefonva karjaimat mellkasom előtt álltam a tekintetét. Szám sarkába apró vigyor költözött és úgy döntött letelepszik. Eszemben sem volt fapofával bámulni rá. Sóhajtottam, végül mélybarna íriszeim megállapodtak hosszú combjain. Feltűnt milyen lengén van öltözködve, bizonyára náluk sincs valami jó idő. Ez a fullasztó nyár nem tesz jót senkinek, én például rettentő ingerlékeny vagyok mostanában, ami nem jellemző pedig rám, mióta itt vagyok. Most viszont valahogy ez a tulajdonságom is felszínre került.
-Már vagy egy órája volt takarodó. - közöltem és érdeklődve felvontam szemölködömet. Megfordult a fejemben, hogy beetetem, miszerint én is egy őr vagyok, de hát ki venné be? Túl jó képű és túl fiatal vagyok ahhoz. Sebaj, attól még máshoz biztos lenne neki is kedve. Zsebembe süllyesztettem kezeimet cigi után kutatva, de rájöttem, hogy nincs nálam. A megszokás hatalma. - Nincs véletlenül egy szál cigid? - kérdeztem és közben mögé pillantottam. Biztos voltam benne, hogy a szobájából jött és ha oda sikerülne bejutnom, akkor minden más is játszik az este. Próbáltam minél jobban megjegyezni magamnak, de különösképp semmi olyat nem találtam rajta, amitől más lenne, mint a többi. Feltűnően szép és kívánatos, akárcsak a többi, de semmi extra. - Rhys. - biccentettem felé, hátha esetleg nincs tisztában a nevemmel, bár azt kétlem. Erre felé mindenki ismer, annak ellenére is, hogy csendes vagyok. Mit feltűnősködjek? Minél jobban viselkedik itt valaki, tehát minél észrevétlenebb, annál hamarabb szabadul ki. A sok köcsög ezzel nincs tisztában, de hát ő bajuk. Még mindig arra vártam, hátha képes megnyikkanni és felém nyújtani egy cigit, de valahogy úgy éreztem, ő sem kapott már jó régóta. Ha mégis, akkor reménykedtem, lesz annyira rendes és megosztja velem. Nekem még nem sikerült becsempészni, de nem sokára eljön annak is az ideje.

Tag: SOPHIA DALTON -- Notes: NEM VALAMI JÓ, DE SAJNOS CSAK ENNYIRE TELLETT -- Words: 500 -- Outfit: UGYANAZ
Vissza az elejére Go down
Sophia Dalton

Sophia Dalton


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 26.

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója   Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 4:49 am

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója 1-1

Mire odaértem hozzá már sikeresen feltápászkodott. Magasabb volt nálam bár itt a fiúk többsége az. Viszont korban nem hiszem, hogy előttem járna, bár az is lehet, hogy ilyen kölyök-képet sikerült örökölnie a szüleitől. Alaposan végigmértem. Nekem kicsit mast takar az ideál, bár azért azt is beismerem, hogy nem rossz pasi. Egyáltalán nem. Ha jól teljesít ki tudja lehet, hogy duplázunk is majd.
Amikor megemlítette, hogy már egy ideje takarodó van halkan felnevettem.
-Tudod én a saját körletemben vagyok… te nem vagy a helyeden…-jegyeztem meg csendesen. Szóval még cigi is kellene neki. Jesszus mit hitt, hogy cigivel alszom vagy mi? Erre a kérdésére nem reagáltam. A folyosó végén volt egy üres szoba. Ott van a tartalékom. Pár szál mindig szerzek valahonnan. Ha jól alakulnak a dolgaink úgyis abban a szobában kötünk ki. Rhys. Ismerős. Valószínüleg csak a lányoktól hallottam. Elvileg nagyon ott van az ágyban. Ollé. Ezek szerint elég jól tettem, hogy most kijöttem és nem puffogok az ágyamban miközben hallgathatom az álomrappert és a horkolót aki adja az alapritmust. Az órát már úgyis kicsináltam bár ha Abbie szerez bele új elemet akkor végleg ki kell csinálnom azt a vackot mert már tényleg nagyon idegesít. Nappal nem, csak este mert Natalie sem horkol mindig. Csak akkor ha véres het even és Jessica meg csak akkor dumál ha … ha nem tudom. Ő sem csinálja mindig csak néha , de akkor viszont nagyon. Ma is már felmondott két verset és felsorolt 6 olyan pasit aki megdugta itt a börtönben. Ezek az én fantasztikus lakótársaim. Viszont nálunk legalább elmaradnak az olyan fantasztikus dolgok mint a beavatás. Nálunk ez nem annyira szokás és hitvallás mint a fiúknál. Hallottam már elég kegyetlen dolgokat arról, hogy miket csinálnak az újakkal. Mi nem nagyon szoktunk így beavatni embereket. Nálam legalábbis nem volt. Elég hatásosra sikerült a belépőm mert első nap egyből megtéptem egy lányt. Ha hagytam volna, hogy szopasson akkor még most is megtenné. Így viszont engem békén hagynak , meg azokat is akikkel esetlegesen viszonylag jóban vagyok.
-Sophia…-mutatkoztam be végül én is. Körbenéztem majd újra a fiúra.
-Gyere…-mondtam végül teljes nyugalommal és elindultam a folyosón. A legutolsó ajtónál benyúltam a lüszöb alá és kihúztam a kulcsot. Halk kattanással kinyilt az ajtó és beléptem. Az egyik matrac alól kiszedtem két szál cigit meg az öngyújtómat. Amíg Ő becsukta az ajtót addig meggyújtottam az egyik szálat magamnak. Odaadtam neki az öngyújtót meg a másik cigarettát. Beleszívtam a sajátomba és hagytam, hogy egy kicsit bent maradjon a tüdőmbe majd lassan kifújtam a füstöt. A cigi miatt még egy kicsit várnom kellett, hogy igényeim kielégítésre találjanak, bár ez sem volt eddig rossz. Cigi, ha mázlim van akkor meglesz a dolog és utána jobban fogok aludni az biztos.
Vissza az elejére Go down
Rhys Montana

Rhys Montana


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Aug. 27.
Tartózkodási hely : in your mother

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója   Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 5:19 am

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Nick-3-nicholas-hoult-9121815-100-100 Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Megan-3-megan-fox-13523755-100-100_www.kepfeltoltes.hu_ Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Nick-3-nicholas-hoult-9121815-100-100
-- Egy torz vigyor a tükörben, a dühtől nem látok,
egy vulkán készül kitörni és a kürtőben állok... --

Miután közölte velem, hogy "rossz helyen" vagyok, csak egyszerűen felhorkantam. Mintha nem tudnám. Sosem érdekelt mások véleménye, mellesleg mit csinálnának, ha rajta kapnának azon, hogy a lányoknál vagyok? Legfeljebb lesz egy kis "ejnye-bejnye fiacskám", aztán visszakísérnek. Ezért megéri kockáztatni, na meg túl profi vagyok ahhoz, hogy elkapjanak. Még sosem történt meg, eztán sem fog. Főleg, ha egy ugyanolyan hantással van dolgom, mint amilyen én vagyok. Hazudni nem mindig rossz, de sokszor célszerű. A kamuzással bármilyen helyzetből kivágom magam. Bármilyenből.
-Honnan tudod, hogy nem épp melletted van a helyem? - vontam fel szemöldököm egy huncut mosoly kíséretében. Az efféle duma általában bejön a lányoknak, de ki tudja? Talán most mellé fogtam és csak jót röhög rajta. Igazából leszarom, majd másnak bejön, ha neki nem. Mindenesetre még ma este megdöntöm, ez holt biztos. Tekintetemet már vagy harmadjára futtattam végig karcsú alakján, majd a kerek melleken állapodtam meg. Teljesen elbambultam, egyre csak azon járt az agyam, hogy mit is csináljak majd vele. Tudom én, nem erről van szó, de hát tudják. Ki mit érdemel? Előfordulhat, hogy egy nagyon rossz kislánnyal van dolgom és csak büntit kaphat. Szórakozott vigyor kúszott ajkaimra. Miután bemutatkozott feleszméltem és álomittas szemekkel álltam tekintetét. Kíváncsi lettem volna rá, hogy ugyanaz jár-e a fejében, mint nekem, de valószínűleg igen. Ebben az épületben mindenkinek Azon jár az esze. Vagy talán csak nem ismerek mindenkit.
-Hm, megyek, cica. - motyogtam csak magam elé, le nem véve szemeimet a feszes hátsóról, ami aztán az orromnál fogva vezetett. Fogalmam sem volt róla, hogy hova a francba akar vinni, de reméltem, hogy egy eldugott kis részlegre, ahol aztán kedvére tehetek.
Igen, valami olyasmi volt, mint amilyenre számítottam. Akárcsak egy titkos szoba, vagy valami takarítószertár. A lényeg, hogy elég nagy bármihez és elég kicsi bármihez. Hát nem pazar? Finoman belöktem az ajtót, lehetőleg minél halkabban és közben kifigyeltem, honnan is húzza elő azt a két szál cigit. Legalább már azzal is tisztában lettem, hogy hova kell jönnöm értük legközelebb. Valószínűleg ha ez a rejtekhely bevált, akkor nem fogja máshova tenni. Vagy csak én gondolkodom így? Miután megkaptam a cigimet meggyújtottam és ajkaim közé véve beleszívtam, majd kifújtam a füstöt. A két matrac a földön hevert, tökéletes helyet biztosítva kettőnk számára. Biztos voltam benne, hogy nem fognak megzavarni, ezért közelebb léptem, beleszívtam a cigibe, de nem fújtam ki. Ajkaimmal övéi felé közelítettem, majd megérezve azokat és ha elnyíltak átengedtem a füstöt szájába. Nyelvem is finoman átcsusszant és próbálta "életre hívni" övét is. Szabad kezem megindult lefelé csípőjén, majd a feszes, kerek fenéken megállapodva belemarkoltam. Már csak az volt a kérdés, hogy ő benne van-e a dologban vagy csak elutasítást fogok kapni.

Tag: SOPHIA DALTON -- Notes: IGYEKEZTEM -- Words: 433-- Outfit: UGYANAZ
Vissza az elejére Go down
Sophia Dalton

Sophia Dalton


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 26.

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója   Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 5:43 am

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója 1-1

Enyhén szólva elhasznált csajozós duma, de most mindegy. Nem olyan nagyok az elvársaim ilyen téren ,legalábbis itt a börtönben nem. Miután bejutottunk a szobába már biztos voltam egy dologban. A kucslot máshova fogom tenni. A készletemnek itt megvan a jó kis helye nem nagyon találhatja meg más, viszont nem nagyon akarok osztozkodni úgyhogy ha ide be akar majd jutni még egyszer ahhoz én is kelleni fogok majd mert a kulcsnak új helye lesz. Ez a szoba így is eléggé használt volt. Fel sem fog tűnni senkinek a cigiszag ami majd ittmarad utánunk. 1 nap alatt úgyis túlnyomja majd a szoba szaga úgyhogy nem kell aggódnom ilyen apróságok miatt. Egyébként is. A füstszagból nem tudják megállíptani, hogy mi voltunk itt. Szóval most miénk a pálya. Még egyet szívtam a cigimből és lassan kifújtam a füstöt. Úgy tűnik a kishercegnek ennyi elég is volt a csak cigi témából mert pillanatokon belül már előttem állt . Közelebb hajolt és egyből résnyire nyíltak az ajkaim és éreztem ahogyan átfújja a füstöt az én számba és pár másodpercen belül a füstöt a nyelve is követte. Ezt most így konkrétan baromi jól csinálta. Valamiféle elégedettség lett urrá rajtam, hogy most vannak rendjén a dolgok. Amikor belemarkolt a fenekembe tudtam, hogy ma megkapom amire szükségem van és a nyelvem játszani kezdett az Ő nyelvével. Kicsit még így kiélveztem a helyzetet aztán a szabad kezemmel megérintettem az oldalát majd végigcsúsztattam a kezemet a mellkasán majd újra le és egy laza mozdulatal már ki is csatoltam az övét. Elhúztam az ajkaimat, hogy beletudjak szívni a cigimbe. Sajnáltam volna, ha csak úgy magában elég. Lassan kifújtam a füstöt miközben lenyomtam a fiút a matracra és szemből a csípőjére ültem , hogy a két lábam között legyen a fiú. Újra beleszívtam a cigimbe és ráfújtam a füstöt. A nyelvem könnyedén csusszant át a szájba. Igazából már nagyon igényeltem ezeket a dolgokat. Semmi érzelem csak legyenek kielégítve a szükségleteim és TÁDÁÁM itt a lelkes jelentkező akitől megkapom amit akarok. Megfektet aztán valószínűleg viszlát. Hacsak nem akarunk majd mindkettem még egy kört egyből, bár nem tudom mennyire bírja majd erővel a dolgokat. Nem tudom mennyire van hozzáedződve a duplázáshoz. Közben meg félkézzel megszabadítottam a pólójától, de ehhez meg az kellett, hogy elváljanak ajkaink. Miután eltünt róla a pólója újra beleszívtam a cigimbe ami időközben eléggé megrövidült és úgy döntöttem, hogy akár pazarlás akár nem nekem ennyi volt a cigiből és elnyomtam majd odébb dobtam a csikket. Most más dolgokra éreztem jobban késztetést.
Vissza az elejére Go down
Rhys Montana

Rhys Montana


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Aug. 27.
Tartózkodási hely : in your mother

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója   Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 9:39 am

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Nick-3-nicholas-hoult-9121815-100-100 Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Megan-3-megan-fox-13523755-100-100_www.kepfeltoltes.hu_ Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Nick-3-nicholas-hoult-9121815-100-100
-- Egy torz vigyor a tükörben, a dühtől nem látok,
egy vulkán készül kitörni és a kürtőben állok... --

|| 16+ ||
Sajgott ám már rendesen az ágyékom, a nekem feszülő női test pedig még inkább felkorbácsolta vágyaimat. De természetesen vártam, nem lehet csak úgy a közepébe mászni rögtön a dolgoknak. Mindig szántam kellő időt az előjátékra, hogy tényleg maximálisan tudjak teljesíteni. Ajkaim szinte falták az övéit, nyelvemen a cigarettafüst "íze" terjengett. Ujjaim közül finoman kicsusszant a még égő cigaretta, ezért gyorsan rátapostam, de közben egy percre sem szakadtam el tőle. Érzelemmentes, szerelem nélküli szex. Erre volt leginkább szükségem a több napi unalom után. Mellesleg nem tesz jót senkinek ez a helyzet, hogy srácok vannak egy helyre bezárva. Nálunk például volt már, aki bebuzult. Isten ments, hogy összejöjjek bármelyik izomagyúval. Egyszerűen undorító az egész. Hagytam, hogy hátrébb húzódjon és néha-néha beleszívjon a cigiébe, bár kezdtem úgy érezni, hogy háttérbe szorulok. Végül elnyomta azt a nyavalyás csikket és ismét rám figyelt. Csak rám. Hagytam, had döntsön végig a matracon, bár jobb szerettem felül lenni. Valahogy jobb érzés a dominánsabb személynek mutatkozni, mint...mint a nem dominánsnak. Bonyolult ez, kevesen értik. Felkönyököltem és úgy vártam mégis mire készül, de abban biztos voltam, hogy élvezni fogom. Nem volt még dolgom vele, nem ismertem, így azt sem tudtam, mire számíthatok. Az meg aztán meg sem fordult a fejemben, hogy talán egy szűz csajjal van dolgom. Nem, az kizárt. Az itteni nők kilencvenkilenc százalékának körülbelül a századik pasija lehetek. Nagyon kevés a rendes lány, ami nem meglepő, hisz' ez egy kiskorúaknak kifejlesztett börtön.
Amint helyet foglalt csípőmön, pár másodperc múlva már férfiasságom már mereven állt nadrágomban. Kaján vigyor ült ki arcomra, majd kezeimet fenekére helyeztem ismét s közben fentebb hajoltam, egy csókért rimánkodva. De még mennyire be voltam gerjedve. Ilyen nők mellett, akik fullextrás külsővel rendelkeznek, nem lehet nem jól érezni magad. Már, ha akad alkalmad kefélni, mert bizony próbálnak távol tartani tőlük. Csak remélni tudtam, hogy nem nyit ránk senki és nem küldenek vissza a saját körletembe. Ajkaim követelőzően tapadtak ajkaira, majd épphogy visszafeküdtem volna, állkapcsaim összezáródtak alsó ajkán, így talán finoman meg is harapva. Másnak talán furcsa lett volna, hogy szinte két szót sem váltottunk és máris a közepébe vágtunk a dolgoknak, de az itteniek megértik, hogy ez az a pillanat, amikor nincs helye a szavaknak. Engedtem, had fejtse le rólam a pólómat, amit aztán kivéve kezéből a földre dobtam. Hirtelen hátára fordítottam és így ő került alulra. A csókok egy percre sem maradtak abba, testemmel éppen csak, de ránehezedtem. Ujjaim a top anyagával játszottak, majd alá nyúlva egészen a melléig haladtam. Nyelvemmel körbe rajzoltam ajkai vonalát, majd nyakára leheltem egy kisebb csókot. Rögtön az jutott eszembe, hogy pár évvel ezelőtt mennyit szórakoztunk azzal, hogy kiszívtuk a lányok nyakát. Nos, ennél ma már sokkal többre vágytam és feltehetőleg a többi haverom is, akik annak idején benne hagytak a szarban. Egy halk sóhajt megeresztve finoman lehámoztam róla a felsőt, így szabaddá téve a tökéletes, alma alakú melleket. Kezeim ekkor már teljesen más felé vándoroltak, egyenesen a kis nadrág és az alsónemű alá csúsztattam. Ismét kéjsóvár mosoly villant át arcomon, mígnem ajkaim a kis meredező mellbimbókhoz nem értek. Nyelvemmel többször körülrajzoltam, majd ismét ajkaira tértem vissza.

Tag: SOPHIA DALTON -- Notes: IGYEKEZTEM -- Words: 508 -- Outfit: EGY PÓLÓVAL KEVESEBB
Vissza az elejére Go down
Sophia Dalton

Sophia Dalton


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 26.

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója   Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 10:05 am

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója 1-1
+16

Az ajkain és a nyelvén még éreztem a füstöt. Nem zavart, hiszen valószínüleg az én számnak is ilyen íze van. Nem kellett sok és a csípőjén ülve máris éreztem, hogy éledezik alattam a férfiassága és hogy kezd tettrekésszé válni. Gondolom már eltelt pár nap vagy akár hét is anélkül, hogy megdönthetett volna valakit. Az ajkai mohón falták az enyémeket miközben néha azt sem tudtam, hogy merre jár a keze. Szerettem az előjátékot. Ez adta meg az alaphangulatát az egésznek. Noa is mindig jól csinálta bár Ő sokszor túlhúzta a dolgot és mire megtörtént a dolog már néha unatkoztam is egy kicsit. Mostanában nem voltam fiúval így a testem eléggé élénken reagált az érintéseire és mire észbekaptam már én voltam alul. Irányító személyiség. Nem szereti ha le akarják dominálni. A topom úgy tünt el rólam, hogy szinte észre sem vettem. Te jó isten. Ennyire elszoktam volna egy férfi érintésétől. Lélegzésem szaggatottá vált amikor az ajkai a melleimnél jártak. Csak akkor eszméltem rá , hogy mi történik amikor a keze könnyedén becsusszant a bugyim alá. Halkan belenyögtem a csókba. Melltől lefelé mindenem bizsergett a vágytól. Általában nem sokáig szoktam hagyni, hogy csak én legyek leápolás alatt, de pillanatnyilag túl sok hatás ért egyszerre ahhoz, hogy cselekedjek. Nem vagyok az a tipikus szűzlány , de ezt most túl jól csinálta és nem akartam bezavarni. Újabb nyögés hagyta el az ajkaimat és feljebb húztam a combomat a fiú oldalánál és a vállára csúsztattam a kezemet. Még egy kicsit hagytam, hogy tegye a dolgát majd átfordítottam a helyzetet , így a keze kijött az alsóbb ruházatomból amit egyébként eléggé sajnáltam. Megint a csipőjén foglaltam helyet miközben a mellkasán támaszkodtam. Tettem egy laza kört a csípőmmel a már így is duzzadó hímtagján. Ráhasaltam a mellkasára és hagytam, hogy tovább falja ajkaimat miközben félkézzel benyúltam a hímtagjáért. A kézimunkában volt már gyakorlatom így nem bénáztam vele túl sokat. Az elöbbi akciójából ítélve nem sokáig leszek felül így most igyekeztem hasznossá tenni magam és viszonozni az elöbbi kis szívességét..
A teste jó volt. Ki volt dolgozva, nem volt rajta babazsír, nem volt úszogumi az oldalán. Megvolt a kockahas is szóval nem nagyon találtam rajta kifogásolni valót.
Lejjebb toltam a nadrágját és az alsóbb rétegeket és kihúztam a két matrac közül egy óvszert. A készletem utolsó darabja. Majd szerzek valakitől. Natalie-nak vannak ilyen finomságai úgyhogy majd tőle szerzek. Rutinos mozdulatokkal ráhúztam a férfiasságára a védelmet.
Végigcsúsztattam az ajkaimat a nyakán majd engedtem, hogy újra egymásra találjanak az ajkaink. Jól csókolt, jól nyúlt hozzám, nem volt durva, de nem is óvatoskodott. Valahogy elég faszán ráérzett a ritmusomra.
Vissza az elejére Go down
Rhys Montana

Rhys Montana


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Aug. 27.
Tartózkodási hely : in your mother

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója   Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 10:39 am

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Nick-3-nicholas-hoult-9121815-100-100 Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Megan-3-megan-fox-13523755-100-100_www.kepfeltoltes.hu_ Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Nick-3-nicholas-hoult-9121815-100-100
-- Egy torz vigyor a tükörben, a dühtől nem látok,
egy vulkán készül kitörni és a kürtőben állok... --

|| 18+ ||
Igazság szerint mindig jól csináltam a dolgomat, ezért nem volt olyan helyzet, mikor önbizalmam csorbát szenvedhetett volna. Tisztában voltam a hibáimmal, de a szexben semmi nem volt. Éreztem, ahogy teste megfeszül alattam, a vágytól izzó nyögések pedig még inkább arra késztettek, hogy tovább menjek és ne torpanjak meg, hozzáteszem eszem ágában sem volt. Nem az a típus vagyok, aki az utolsó pillanatban hátat fordít a dolgoknak. Mellesleg az egyetlen személy, aki elveszíthet valamit, az csakis Ő lehet, még pedig a szüzességét, de mind tudjuk mind lotyó, tehát ezen már rég túl vannak. A testem minden porcikája, minden sejtje felvillanyozódott, a farkam pedig már egyenesen bizsergett, hogy a lányban érezhessem magamat. Kezemmel épphogy sikerült volna lehámoznom a falatnyi nadrágot, máris újra hátamra döntött. Talpraesett és magabiztos. Kifejezetten tetszett. Az a bizonyos vigyor már megint arcomon tündökölt és felvont szemöldökkel, kissé fennhéjazva vártam, mégis mit csinál. Volt egy olyan érzésem, hogy bármit is tervez, az nem fog olyan jól elsülni, mint gondolja. Így hát hagytam, hogy tenyereivel mellkasomnak támaszkodjon, aztán ismét ajkaimnak essen és magáévá tegye azokat. Egyik kezem barna tincsei közt matatott, míg a másik lazán hevert magam mellett. Aztán hirtelen a finom női kéz nadrágomba csúszott. Halk, vágyterhes sóhaj szökött ki ajkaim közül, próbáltam visszafogni a feltörő vágyáradatot. Nagyot nyeltem, izmaim megfeszültek, a szívem pedig hevesen dörömbölt mellkasomban, miközben egyre gyorsabban pumpálta a vért. Hatalmas adrenalinlöket szabadult fel testemben, majd mikor ujjai férfiasságomra kulcsolódtak és lassanként munkába álltak, nem bírtam tovább. Halk nyögések szakadtak fel torkomból, amik olykor csak sóhajokba fulladtak. Imádtam, amit csinál és azt is, ahogy csinálja. Ujjaim görcsösen próbálták volna markolni a lepedőt, de mivel az nem volt a matracon, egyszerűen ökölbe szorultak. Mellkasom egyenlőtlenül emelkedett és süllyedt, szemhéjaim volt, mikor lecsukódtak és teljesen átadtam magam a pillanatnyi érzésnek. Aztán mikor végzett, kábultan billentettem félre fejemet, majd tekintetemet ismét arcára vezettem vissza, nézve, hogy mit is csinál. Kotont húzott elő, de fogalmam sincs honnan. Hagytam, hogy még mindig merev hímtagomra húzza azt, végül ajkait enyéimre forrassza. Fel sem fogtam, hogy már milyen rég is volt az az egy hét, mikor azt a szőkét megdöntöttem. Jól eső érzés járta át testemet tetőtől talpig. Tisztában voltam vele, hogy ismét átadta nekem magát és ismételten enyém a terep.
-Még nem... - súgtam, hátha már azt várta, hogy egyek legyünk. Nem, azzal még várni akartam. A sietséget jelenleg muszáj volt félre tennünk, ugyanis van még legalább egy fél óránk, hacsak hamarabb nem vesznek minket észre, bár reméltem, hogy nem. Felültem, de nem toltam el ölemből. Ujjamat végig futtattam gerincoszlopán, nyelvemmel pedig végignyaltam mellei között, majd egy apró csókkal nyugtáztam mindezt. Ekkor már jóval óvatosabban és lassabban fordítottam hátára. Talán csak egy pillanat volt, de elidőztem a szürke szempáron, majd lehámozva róla mind a nadrágot, mind az alsóneműt, szabad utat nyertem kéjbarlangjához. Az érzés persze bennem volt, hogy azonnal tegyem magamévá, de ehelyett egyik kezemmel végig simítva lapos hasán, majd csípőjén, aztán a végállomáshoz érve, középső ujjam óvatosan hüvelyéve csúsztattam és kényeztetni kezdtem. Nyelvemmel próbáltam elhalkítani, ha netán túl hangossá válna. Olykor-olykor nyakára vándoroltak ajkaim finoman megharapva azt, de a hangsúlyt inkább a lenti kényeztetésre helyeztem.

Tag: SOPHIA DALTON -- Notes: IGYEKEZTEM -- Words: 514-- Outfit: NINCS


A hozzászólást Rhys Montana összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 27, 2011 11:18 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Sophia Dalton

Sophia Dalton


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 26.

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója   Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 11:05 am

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója 1-1
+18

Kézimunkám a fiú reakcióiból itélve jól sikerült, bár ezen nem lepődtem meg egyáltalán. A teste hevesen reagált. Édes muzsika füleimnek. Az agyam, a hormondajim, a vérem, minden pörögött bennem de egyenlőre mégsem kaphatta meg a testem amire vágyott. Az érintései, a csókja, az ajka a bőröm , minden így egyszerre erőszakosan nővelte a bennem tomboló vágyat erre közli velem, hogy még nem. Külön ezeket a szavakat még talán képes lennék elviselni, de ilyen helyzetben így egyben már kicsit nehezebb volt megbarátkoznom velük. Lassan spontán lángra kap a testem miatta , Ő meg még húzni akarja. Na jó nem bánom, de csak azért mert pillanatokon belül én kerültem alulra és megszabadított az immár fölöslegessé vált ruháimtól. A farka helyett az ujját kaptam meg, de azért elismerem így sem jártam rosszul. Főleg, hogy biztos voltam benne, hogy már Ő sem bírja sokáig és lassan megkapjuk mindketten amit akarunk.
Nem csak úgy kisfiúsan a csikómat simogatta hanem konkrétan elkezdett megujjazni. Eleinte csak halkabb nyögések hagyták el az ajkaimat amiket így is sikerült a cókba fojtani , de amikor az ajkai a nyakamra csúsztak már kezdtem elveszíteni az önuralmat és kicsit hangosabban felsóhajtottam. Amit velem művelt az iszonyatosan jó volt. Megvan, hogy mi hiányzott nekem már napok óta.
A hátam ívesen befeszült és halkan felnyögtem , ezzel jelezte a testem, hogy pillanatnyilag valami iszonyatosan jó dolog történik és hogy abba ne hagyja.
Kinőttem már a kislányos álmokból , tudom, hogy csak egy lyuk vagyok az övén, de azért majd repetát kérhetek nem? Bár lehet, hogy pillanatnyilag csak azért olyan érdekes nekem a fiú mert elég spontán jött ez a dolog, hogy szexpartit csapunk takarodó után és mert jól csinálja azt amit csinál. Újabb nyögés hagyta el az ajkaimat. Egy izomagyú paraszt volt akinek ezt utoljára megengedtem körülbelül 2-3 hete. Ő elég béna volt és nagyon hamar kidőlt. Semmi élvezet nem volt benne. Na de ez a srác. Ő azért eléggé kitesz most magáért. Nem sok ilyen srác van egy börtönben. Ő kifejezetten ügyes. Gondolom itt a börtönben azért elég sokszor van alkalma. A lányok nagy része dögös és még ráadásul könnyűvérű is. Bár ha nem lennénk azok eléggé elszabadulnának köztünk az indulatok. Íg legalább levezetünk egy csomó energiát és kifejezetten kiegyensúlyozattak leszünk. El vannak látva a szükségleteink szóval így szerintem mindenki jól jár.
Ajkaim a vállára tapadtak így a bőrébe fojtottam egy újabb nyögést ami talán túl hangos is lehetett volna, de így nem volt vészes.
Vissza az elejére Go down
Rhys Montana

Rhys Montana


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Aug. 27.
Tartózkodási hely : in your mother

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója   Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 11:39 am

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Nick-3-nicholas-hoult-9121815-100-100 Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Megan-3-megan-fox-13523755-100-100_www.kepfeltoltes.hu_ Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Nick-3-nicholas-hoult-9121815-100-100
-- Egy torz vigyor a tükörben, a dühtől nem látok,
egy vulkán készül kitörni és a kürtőben állok... --

|| 18+ ||
Nincs biztatóbb dolog annál, mint azok a kéjsóvár nyögések, amit az ember akkor hall, mikor valami felettébb jó dolgot művel szexpartnerével. Sosem voltak hosszabb távú kapcsolataim, nem is értem, hogy nem un rá ugyanarra az emberre valaki. Nekem kell az újdonság, kell a kihívás...mindig más nő és ez sosem fog változni, akármennyire is próbálna bárki megváltoztatni. Ujjammal, hol gyorsabb, hol lassabb tempóra váltottam, bár tisztában lehetett vele, hogy ez még semmi ahhoz képest, ami ezek után fog jönni. Férfiasságom ösztönöktől vezérelve meredezett, míg én próbáltam minél nagyobb élvezetet nyújtani a lánynak. Látszott rajta, hogy tapasztalt és már nem egy férfit kezelt le. Kissé furcsa, hogy itt mindenki elsőre odadobja magát nekem, mert azért a kinti életben nem ilyen sima ügy az egész. Ott aztán rendesen megdolgozom egy jó kis alkalmi szexért, viszont...ha már itt tartunk, prostival még sohasem keféltem. Tehát a szexért nem fizettem még és nem is áll szándékomban. Miért tenném, ha valaki ingyen is hajlandó szét tenni a lábát nekem? Nyelvem nyelvével vad táncot járt, ajkaink egymáshoz tapadva hadakoztak, testünk pedig próbált minél közelebb préselődni a másikéhoz. Iszonyat jó volt ismét egy nő közelségét érezni és nem csak hokizással kielégíteni a szükségleteinket. Bár nem szokásom, néha rám jön, mikor már végképp nincs senki kéznél. Addig folyamatosan dolgozó ujjamat kihúztam belőle és felvezettem egészen a melléig, hogy bimbóit könnyedén izgatni tudjam. Ajkam nyakára tapadt ekkor rá és kissé durván bár, de megharaptam. Mit foglalkozzak azzal, hogy fáj-e neki? Nem tud érdekelni. Kisfiús mosoly ült ki szám sarkába, majd újabb heves csókban forrtunk össze.
Úgy éreztem itt az ideje, hogy végre eleget tegyek akaratának és természetesen az én akaratomnak is. Sajgó hímtagom egy erőteljes, határozott mozdulattal csusszant hüvelyébe, ahol azelőtt ujjam játszadozott. Ajkaim közül egy megkönnyebbült sóhaj szaladt ki, amit ha akartam sem tudtam volna visszatartani. Mintha teljesen eggyé olvadtunk volna, olyan erőteljesen és mélyen hatoltam belé. Nem akartam, hogy akárcsak a legvékonyabb levegőréteg is közénk álljon, mindet kipréseltem kettőnk közül. Egyik kezemmel mellét markoltam, nyelvem megint csak övére talált, csípőm pedig előrendült, így próbálva kielégíteni vágyait, amire már valószínűleg ő is a kezdetektől fogva várt. Homlokomon verejtékcseppek gyöngyöztek, mivel amúgy is kánikula volt kint, így pedig aztán minden felforrósodott körülöttünk. Hagytam, hogy úrrá legyen rajtam a férfiúi ösztön és hogy magamévá tegyem ezt a szinte teljességgel ismeretlen lányt. Hímtagom egyre erősebben mozgott benne, mindegyre azon fáradozva, hogy kéjes nyögéseket, vággyal teli sóhajokat, esetleg sikolyokat csaljon elő belőle. Tisztában voltam vele, hogyha megtalálnak minket, akkor vége ennek a felettébb "romantikus" estének, de nem érdekelt. Már csak egy jó estét szerettem volna a sok kihagyás után és szerintem ő is pont ugyanerre vágyott. Másik szabad kezemmel próbáltam támasztani magam és reméltem, hogy jó az, amit csinálok. Reméltem? Ch, enyhe kifejezés. Inkább tudtam, csak megerősítésre vágytam. Fogaim ismét csak alsó ajkán koccantak össze, mélyen mellkasomból jelentőségteljes hörgés szakadt fel.

Tag: SOPHIA DALTON -- Notes: BOCS, HA SZAR-- Words: 465 -- Outfit: NINCS
Vissza az elejére Go down
Sophia Dalton

Sophia Dalton


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 26.

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója   Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 12:12 pm

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója 1-1
+18

Lassú, gyors, gyors, gyors, lassú. Úgy tünt véletlenszerűen váltogatja a tempót mégis magabiztosan és tapasztaltan. Tudta mit csinál és a testi reakcióimból nyilvánvalóan tudhatta, hogy az nekem nagyon jó. Már éppen kezdett kevés lenni számomra a gyönyör amit puszta kézzel tudott nekem okozni. Mintha csak olvasott volna a gondolataimban kihúzta belőlem az ujját és végigbarangolta a kezével a felsőtestemet és megharapott. Nem fájt. Nagyon. Csak egy kicsit és végülis nem csinálta túl sokáig úgyhogy nem valószínű, hogy nyoma marad. És ha ott marad akkor mi van? Ha kérdezik nem válaszolok. Nem hiszem, hogy a többi lánynak bármennyi köze lenne az én ‘magánéletemhez’ már ha létezik ilyen egyáltalán egy olyan helyen mint ez.
Határozott és magabiztos mozdulat következett. Belémhatolt és ezt egy hangos nyögéssel díjaztam. Végre. Erőteljesen mozgott , nem finomkodott. Szerencsére. Szeretem ha valaki határozott velem. Fogta a mellemet, csókolt, szórakoztatott a nyelvével. Belenyögtem a csókjába amikor tövig tolta belém a férfiasságát. Elértük végre azt a fázist amit már attól kezdve vártam, hogy megláttam a lépcsőnél. A légzésem már percek óta teljesen rendezetlen. Szaggatottan lélegeztem, hol belenyögtem, hol belesóhajtottam a rendszerbe , amikor éppen nem volt a nyelve a számban. Egyre erősebben mozgott bennem és ez egyre hangosabb nyögéseket csalt ki belőlem. Beleharapott az alsó ajkamba és még hörgött is hozzá. Ez kibaszottul szexire sikerült. Újra összeforrtak ajkaink miközben lelkes mozdulatokkal tolt az orgazmus felé.
Nagyon reméltem, hogy nem találnak meg minket, mert ha nem fejezheti be amit most csinál és nem juttat a csúcsra abba belehalok. Egyszerre mindenhonnan hatottak rám az ingerek és mindketten kezdtünk kimelegedni csak ez most konkrétan nem tudott érdekelni. Végre minden szükségletem el van csitítva.
A mozdulatai végülis elérték nálam a kívánt hatást. Muszáj volt elválnom ajkaitól és inkább csak finoman a vállába haraptam miközben egy nagy nyögés hagyta el az ajkaimat. Aztán kellemes bizsergés rohant végig a testem minden porcikáján. Nagyon reméltem, hogy Ő még messzebb van az élvezéstől mert nem lenne jó ha fél perc múlva már vége is lenne a kis magánakciónknak.
A testem megfeszült szüntelenül dolgozó teste alatt. Egyik kezem a hátára csúszott és úgy fogtam a kiút miközben a hangos nyögésekből még mindig nem fogyott ki a testem.
A hátam egy ívbe befeszült és egy hangos sóhaj hagyta el ajkaimat.
-Abba ne hagyd..-sóhajtottam kissé követelőzően. Erre már tényleg nagyon szükségem volt egy ideje…
Vissza az elejére Go down
Rhys Montana

Rhys Montana


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Aug. 27.
Tartózkodási hely : in your mother

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója   Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 12:56 pm

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Nick-3-nicholas-hoult-9121815-100-100 Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Megan-3-megan-fox-13523755-100-100_www.kepfeltoltes.hu_ Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Nick-3-nicholas-hoult-9121815-100-100
-- Egy torz vigyor a tükörben, a dühtől nem látok,
egy vulkán készül kitörni és a kürtőben állok... --

|| 18+ ||
Igen, igen. Még messze voltunk a gyönyör kapujától, de már akkor úgy éreztem, hogy azonnal elélvezek. Természetesen csak pillanatnyi fázis, minden percben egyre jobban kívántam és egyre többet akartam annak ellenére is, hogy férfiasságom már tövig hüvelyében volt. Tőlem származóan is több nyögés préselődött ki, de próbáltam csendesebben tenni a dolgom. A legrosszabb dolog, ha a beteljesedés előtt kell abbahagyni a szexet. Na, azt utáltam, bár még csak egyszer fordult elő velem. Arra emlékszem, hogy piszok mérges voltam, amiért ránk nyitottak a csaj szülei, aki persze hanyatt-homlok menekült fel a szobájába, én meg eloldalogtam úgy, hogy be sem fejeztem, amit elkezdtem. Rohadtul nem volt jó. Hajam homlokomhoz tapadt a nagy loholásban, de nem érdekelt. Mielőtt bejöttem volna ide, alig öt centis hajam volt, mivel nem bírtam, ha nyáron melegem van meg amúgy is zavart. Itt viszont az őrök és senki más nem engedi, hogy lecsapassam, szóval együtt kell élnem vele. Csókom kéjes sóhajba fulladt, nyögésem egy fokkal hangosabbra sikeredett, de valahogy nem érdekelt és nem tudtam azzal foglalkozni, hogy épp ki hallja meg vagy ki nem. Élveztem, hogy mellei mellkasomnak préselődnek, hogy férfiasságomat benne tudhatom és hogy egyre gyakoribb kangörcsömet is enyhíti. Nyelvem végig szaladt nyakán, egészen fülcimpájáig, majd óvatosan ráharaptam. Igen, azt hiszem harapdálós kedvemben voltam.
-Még, ha akarnád, akkor sem, cica. - jegyeztem meg a kérést hallván, miszerint ne hagyjam abba. Abban biztos lehet, hogy egy darabig még nem fogom. Fogalmam sem volt róla, hogy mennyi ideje lehettünk bent és hogy ezáltal feltűnt-e bárkinek is, hogy eltűntünk. Hátamon éreztem, ahogy végig szánkázik gerincem mentén egy izzadtságcsepp, szemeimet pedig egy pillanatra behunytam. Alsó ajkam beharaptam, a kéjsóvár nyögések pedig ismét hallatszódni kezdtek. Egy hirtelen ötlettől vezérelve férfiasságomat kihúztam belőle és gonoszul vigyorogva tekintettem rá, mivel megfosztottam pillanatnyi örömforrásától. Jobb esetben még nevettem volna is, de a helyzet nem kívánta úgy. Ajkaim közé vettem mellbimbóját, nyelvemmel pedig azt kezdtem el izgatni. Kíváncsi voltam meddig bírja a farkam nélkül, de eszemben sem jutott túlságosan hosszúra húzni az megvonást, elvégre nekem is örömöt szerzett, amiért szét tette a kedvemért lábait. Kezeimmel végig simítottam hosszú, feszes combjain, majd lejjebb csókolgatva testét, lábait vállamra, azaz "nyakamba" helyeztem, hogy könnyebben hozzáférjek kéjbarlangjához. Ujjaimmal besegítve széthúztam a nagyajkakat, nyelvem pedig már munkába is állt és élvezettel kényeztette csiklóját. Szabad kezem fenekére csúszott és nem zavartatva magam belemarkoltam. Tisztában voltam vele, hogy mennyire magában akar ismét érezni, de kell egy kis szenvedés, ha már ebben a börtönben semmi bünti nem jár. Kíváncsi voltam, hogyan reagálna, ha ott hagynám még az orgazmus előtt. Nos, először is biztosan tisztában van vele, hogy nem csinálnám meg, mivel a még mindig álló farkam ezt bizonyítja, de ha mégis, akkor elfelejthetném hátralévő éveimben a szexet, mivel a lányok nem igen környékeznének meg ezután. Így hát csak azzal foglalkoztam, hogy eleget tegyek vágyainak, majd ajkaimat elszakítva a kéjbarlangtól, ismét férfiasságomat csúsztattam belé. Jóval erősebb, keményebb lökések érkeztek, a hörgések folytatódtak, torkom mélyéből sóvárgó nyögések törtek fel, kezeim pedig hevesen markolászták melleit.

Tag: SOPHIA DALTON -- Notes: BOCS, HA SZAR-- Words: 487 -- Outfit: NINCS
Vissza az elejére Go down
Sophia Dalton

Sophia Dalton


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 26.

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója   Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 1:21 pm

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója 1-1
+18

Harapós kedvében volt nagyon mert félpercenként valaim a fogai között volt. Nem fájt igazán , sőt kifejezetten felpörgetett.
Szóval még akkor sem ha akarnám. Ez így azért elég bíztató pláne, hogy nem akarom, hogy vége legyen. Szívem szerint hagyám, hogy reggelig így eljátszon a testemmel, de már akkoris mázlink van ha nem nyitnak ránk. A szobatársaim biztosan nem hiányolnak. Fel sem kelnek ilyen apróságok miatt, hogy valaki lelép a szobából. Fegyverrel lövöldezhettem volna miközben áriát énekelek akkor sem ébredtek volna fel szóval a saját lakótársaim miatt nem aggódtam. Az Ő szobatársai miatt meg főleg nem mert az meg már nem az én gondom. Azt majd megoldja Ő.
Hirtelen lett vége a jóvilágnak és emiatt ölni is tudtam volna, ha nem látom az arcán azt a vigyort és így biztosra vehettem, hogy lesz még job is csak kicsit húzni akarja az agyamat. Lejjebb csúszott és már a nyelvével folytatta azt amit az elöbb még a farkával végzett. Nem akartam, hogy a sikoltozásomtól zengjen a lánykörlet így egyik kezemet a számra tapasztottam, hogy nehogy véletlenül felsikoltsak, másik kezemmel meg a matracot gyűrtem, próbáltam rámarkolni, de ez nem igazán ment. Álló farka gondolom nem sokáig bírta a magányt mert hamarosan ismét behatolt és még erősebben folytatta az előző munkálkodását a testemen. A testünk összetapadt a nedvességből. Egyébként is meleg volt, de így meg főleg.
Eléggé ráhagytam a dolgokat. Úgyis azt csinálja ami jó neki és nekem is. De főleg inkább magának. Bár az előző rögtönzése nekem volt kedvező és ezért hálás is vagyok, ha tudná, hogy mennyire. Még az előző tempo is jó volt, de ez a fokozás kifejezetten zseniálisra sikerült. Ajkaink újra összetapadtak. Már nem éreztem rajta a füstöt. Valószínüleg hozzászoktam az ízéhez. Élvezve belenyögtem a csókba majd a lábaimat a dereka köré fontam.
El kell ismernem ez a srác tényleg megérdemli a hírnevét. Általában nem szoktam lefeküdni azokkal akik az ismerőseimet is döngetik. Csak szimplán nem akarok osztozkodni meg szeretem kipróbálni az újat az olyanokat akikről nem sokat hallottunk. Hátha valami őstehetséget találok. De vele azért jó. Van kellő gyakorlata és ráadásul még céltudatos is. Erre volt most szükségem.
Újabb nyögés aztán mégegy. Láncreakció. Tetszett amit velem művelt. Nagyon tetszett. Szívesen viszonoztam volna, az elöbbi akcióját, de nem éreztem hozzá lelkierőt, hogy most fordítsak a helyzeten és megint kikerüljön belőlem a farka.
Vissza az elejére Go down
Rhys Montana

Rhys Montana


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Aug. 27.
Tartózkodási hely : in your mother

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója   Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 9:25 am

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Nick-3-nicholas-hoult-9121815-100-100 Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Megan-3-megan-fox-13523755-100-100_www.kepfeltoltes.hu_ Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Nick-3-nicholas-hoult-9121815-100-100
-- Egy torz vigyor a tükörben, a dühtől nem látok,
egy vulkán készül kitörni és a kürtőben állok... --

|| 18+ ||
Élvezte. De még mennyire. A hangos nyögések csak még többre, még tovább késztettek. Nem szabadott leállnom és egyszerűen nem is bírtam. Mintha minden egyes akadozó, elhaló sóhaj arra ösztökélt volna, hogy még erősebben, még gyorsabban. Csak többet és többet akart, ahogy én is, ennek ellenére volt, mikor lassítottam a tempón. Lélegzetem már nekem is lassan zilálttá és akadozóvá vált, de nem zavart. Sosem voltam az a fajta, aki furcsa nyögdécselésekben tör ki szex közben, bár meg kell vallani, mikor nadrágomban matatott közel voltam hozzá. Most pedig végképp muszáj visszafogni magunkat és a jelzéseket, amikkel kifejezzük örömünket. Nekem ment, neki már kevésbé, bár nem bántam. Jól esett tudni, hogy örömöt okozok neki. El sem hittem, hogy fél órája még azt hallgattam, hogyan ökörködnek azok a vadbarmok a szobában, most meg már egy ilyen szépséget kefélek. Akkor épp semmivel nem lehetett volna csorbítani önbizalmamon. Csípőm egyre csak erősebben lendült előre, egyáltalán nem féltem, hogy fájdalmat okozok. Ki tudja milyen benga állatokkal dugott már előttem. Ez ahhoz képest meg sem kottyanhat neki. Kiszáradt ajkaimat az övéire tapasztottam, nyelvemmel szájának minden kis zugát bebarangoltam. Kezemmel segítettem lábait derekamra kulcsolni és ezzel az erővel már el sem engedtem, csak finoman végig simítottam rajtuk. Azok a hosszú, kívánatos combok...már azóta köztük akartam lenni, mióta megláttam a folyosón. Nem mindig számít ám bevállalósnak egy lány attól, hogy lefekszik egy teljesen ismeretlen hapsival. Én azokat ribancoknak hívom, viszont ennek is van jó oldala, mint látjuk. Magamról is tudom, hogy szemétláda vagyok, bár itt azt hiszem ez a menő. Ha tévednék persze, akkor javítsanak csak ki.
Kifulladva bár, de még egyszer előre lendítettem csípőmet, férfiasságom természetesen tövig benne volt, majd úgy döntöttem, hogy a változatosság kedvéért egy kicsit hagyom, had élje ki magát. Egy kisebb lendületet véve hátamra dőltem, őt pedig magamra húztam. Egész más lentről szemlélni az arcát, a melleit, de főként a reakcióit, amit a szex vált ki belőle. Irdatlanul jónak számított nálam ez az egész, bár megeshet, hogy a több napi kihagyás miatt érzem így. Talán valójában nem is lenne olyan nagy szám. Lehetetlen. Ez a csaj mindenféleképpen jól teszi a dolgát és kellőképpen engedi, hogy azt tegyek vele, amit akarok. Vártam, hátha kicsit mozgásba lendül csípőmön, ha már felülre került. Feljebb hajoltam egy csókért, amit sikeresen el is értem, bár nyelvét nehezen bírtam válaszra. Tenyerem addig fenekén pihent, amibe ekkor jó erősen belemarkoltam. Abban is tisztában voltam már, hogy hova kell legközelebb jönni, ha esetleg kangörcsöm támad. Az lehetetlen, hogy ne akarna majd egy ismétlést. Elvégre, ami elsőnek jó, az másodiknak is az lesz. Vagy még jobb. Talán ezután rábírom arra is, hogy lógjon át hozzánk.

Tag: SOPHIA DALTON -- Notes: NEM VALAMI JÓ, ELŐRE IS BOCS-- Words: 432 -- Outfit: -
Vissza az elejére Go down
Sophia Dalton

Sophia Dalton


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 26.

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója   Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója I_icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2011 8:26 pm

Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója 1-1
+18


Néha próbáltam normális, egyenletes tempót felvenni legalábbis a légzés szempontjából, de ez volt az a dolog amivel pillanatnyilag kurvára nem tudtam foglalkozni. Talán 2 hete volt ilyenfajta törődésben részem így ez már nagyon is igényelt volt a részemről. Éreztem a combomon kezét, nem sok pasi képes erre, hogy dugás közben még ilyen apróságokra s tudjon figyelni, hogy végigsimítsa a combomat, pedig ez egy nagyonis fontos elem. Legalábbis szerintem. Bár itt most csak spontán dugásról van szó nem szeretkezésről, na de akkoris.
A következő pillanatban már megváltoztak a környezeti tényezők. Én kerültem felülre ami kicsit meglepett igazából mivel eddig úgy tünt, hogy Ő szeret felül lenni, nekem meg mindegy volt. Kezemben az irányítás. Újra. Vigyorogva végignyaltam a nyakát majd megemeltem a csípőmet így hímtagja kicsússzant belőlem. Lejjebb csúsztam és közben ajkaimmal súroltam a hasát. Amikor végre elértem még mindig álló hímtagját a fiú arcára pillantottam majd lassan végignyaltam férfiasságát. Először csak a tetejét körbejártam a nyelvemmel majd lassan a számba vettem. Először csak finoman egyre mélyebbre engedtem és a lehető leglassabban csináltam. Aztán amikor haladt kifelé a számból a hímtag akkor már elkezdtem kicsit szívni is, de ugyanolyan lassan csináltam neki. Aztán fogoztam a tempón végül teljesen lehúztam róla ajkaimat. Feljebb csúsztam és ráültem a csípőjére. Álló férfiassága tövig belém csúszott és lassan mozogni kezdtem miközben félkézzel a mallkasán támaszkodtam. Hangosan felsóhajtottam majd kicsit megemeltem a csípőmet, hogy kijebb jöjjön belölem majd újra tövig engedtem. Mostmár nem engedtem kijebb magamból. Körülbelül közepes tempóval mozogtam a fiú csípőjén. Szerettem ezt a pózt is. Olyan mint a lovaglás, csak sokkal de sokkal élvezetesebb. Mellesleg ilyenkor végre én lehetek a dominánsabb. Kicsit fokoztam a tempót miközben figyeltem az arcát. Jó volt ez így. Tetszett ez a dolog. A srác nem tűnik túlságosan komplikáltnak, olyan mint a többi, a farka vezeti, csak helyesebb mint a legtöbb bent lévő.



//bocsi hogy rövid lett és hogy ennyit kellett várnod//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója   Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rhys & Sophia -- Lányépület folyosója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sophia Dalton
» Bastien & Sophia - Női mosdó & Zuhanyzó
» Rhys Montana -- fuck yeah
» Rhys & Carolyn - Üres tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
LOOK ALIVE, SUNSHINE :: BUT THE PIGS WON'T QUIT :: - - SALINGER NEVELŐ INTÉZET-
Ugrás: